Lake Gergi Tavan ( Sıva Üstü )

 0,04 + KDV

M² Fiyatı 400 TL + KDV dir. Aşağıdaki alanlara gireceğiniz bilgiler doğrultusunda sistem otomatik olarak fiyat hesaplayacaktır. Herhangi bir kenar ölçünüzün 100 cm altında olması durumunda MetreTUL hesabı uygulanmaktadır. Örnek olarak bir kenar ölçünüzün 68 cm olması halinde sistem bu ölçüyü 100 cm 1 MetreTUL hesaplayarak fiyatlandırma yapacaktır.

Sıva Üstü Lake Gergi Tavan Uygulamalarında En Çok Kullanılan Ahşap Çerçeve Şekilleri Aşağıda Verilmiştir. Listede Olmayan Özel Ölçüleriniz veya Farklı Şekilleriniz İçin Lütfen Telefon Numaralarımız dan İletişime Geçiniz.

LAKE GERGİ UYGULANACAK AHŞAP KASANIN / ÇERÇEVENİN ŞEKLİNİ SEÇİNİZ *

ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÖLÇÜLERİ SANTİMETRE (cm) CİNSİNDEN AŞAĞIDAKİ KAYDIRMA ÇUBUKLARI İLE NET OLARAK AYARLAYINIZ.

GERGİ TAVAN ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR? TIKLAYIN

GENİŞLİK (cm) *

UZUNLUK (cm) *

1. KENAR (cm)

2. KENAR (cm)

lake_cokgen_3_kenar

4. KENAR (cm)

5. KENAR (cm)

6. KENAR (cm)

7. KENAR (cm)

8. KENAR (cm)

9. KENAR (cm)

10. KENAR (cm)

GENİŞLİK 2 (cm) *

UZUNLUK 2 (cm) *

GENİŞLİK 3 (cm) *

UZUNLUK 3 (cm) *

SIVA ÜSTÜ LAKE GERGİ İÇİN RENK SEÇİNİZ *

( İSTEĞE BAĞLI )SIVA ÜSTÜ LAKE GERGİ YAPILACAK OLAN TAVANIN RESMİNİ ÇEKİP YÜKLEYEREK BİZİ DAHA FAZLA BİLGİLENDİREBİLİRSİNİZ. MAXİMUM DOSYA BOYUTU 2 MB İLE SINIRLIDIR. KABUL EDİLEN DOSYA TÜRLERİ ( JPG, JPEG, PNG, GİF ) ŞEKLİNDEDİR.

MONTAJ VE NAKLİYE SEÇİMİNİZ *

MONTAJ BÖLGENİZ *

Facebook Yorumları

Açıklama

Lake Gergi Tavan Sıva Üstü

Termin süresi 3-5 iş günüdür.

Gergi tavan yapılacak olan yüzeyin alçıpan / niş işlemleri ( gergi tavan havuzu ) yapılmasına gerek yoktur. Düz beton tavanlara uygulanabilecek hazır sistemdir.

 

Kullanılacak Malzemeler

  • Lake ( Parlak ) gergi tavan kumaşı.
  • Homojen ışık dağılımı için kullanılacak olan şerit led
  • Gergi Tavan Sıva Üstü Ahşap Çerçevesi / Kasası
  • Montaj için gerekli asma ve askı aparatları.

 

Işık Rengi Kullanılacak Görsele Bağlı Olarak Değişecektir.

  • Gün Işığı 3000K
  • Beyaz 6500K

 

Dijital Baskı Gergi Tavan ( Sıva Üstü ) için Tıklayınız

Işıklı Doku Gergi Tavan ( Sıva Üstü ) İçin Tıklayınız

 

Lake Gergi Tavan Sıva Üstü ; otel, hastane, ev, okul, iş yeri, lokanta, restaurant, cafe, kafeterya, çeşitli kamu kurumları ve daha bir çok alanda dekorasyon ve aydınlatma amaçlı kullanılabilir. Uygulama öncesi, sıva altı gergi tavan uygulaması gibi uygulanacak alanın alçı pan havuzunun hazır olmasına gerek yoktur. Sıva altı ( alçı pan / niş ) gergi tavan tercih eden müşterilerimiz sıva altı gergi tavan ürünlerimizi tercih edebilirler. Lake Gergi Tavan fiyatları ve modelleri için bu sayfamız size eşlik edecektir.

 

Lake sıva üstü gergi tavan’da öne çıkan ilk özellik alçıpan / niş işlemlerine gerek kalmadan uygulanabilmesi ve kumaş parlaklığı ile beraber enerji tasarrufu sağlaması, tüm alanlarda tercih sebebidir. Lake gergi tavan sıva üstü veya diğer adıyla Parlak sıva üstü Gergi Tavan uygulama ve montaj esnasında kullanılan aydınlatma led leri, çerçeve / kasa derinliği ve büyüklüğüne göre eşit oranlarla dizilmelidir. Bu sayede yeterli ışık yoğunluğu ve homojen bir aydınlatma elde edilir.

 

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ta alüminyum profiller ile çerçeve / kasa arasında boşluk veya aralık bırakmadan sıkı bir şekilde montaj yapılmasıdır. Buna rağmen aralık veya boşluk kalırsa alüminyum bant ile havuz içerisinden bu boşluklar kapatılmalıdır. Bu sayede ışık huzmesi, tozlanma ve sinek gibi unsurlar bertaraf edilmekte ve yapılan işlemin uzun ömürlü olması sağlanır. Gergi Tavan ışıklandırma seçeneklerinde beyaz, gün ışığı, amber ve rgb seçenekleri kullanılabilir. Bu ışıklandırmalar kullanılırken lake ( parlak ) gergi kumaşına herhangi bir baskı yapılmaz. Lake Doku Gergi Tavan ortam ve mekana göre, konsept ve ambiyans’a uygun bir şekilde dizayn edilebilir.

 

Tüm Gergi Tavan Modelleri için Tıklayınız

Taksit Seçenekleri