Gergi Tavan Görselleri Resimleri Fotoğrafları

Gergi Tavan Görselleri Resimleri Fotoğrafları arşivimizden, yapılacak olan Dijital Baskı Gergi Tavan uygulamalarınız için aşağıdaki resim örneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

Mobil ve cep telefonundan Gergi tavan görsel resim arşivi sayfamızı ziyaret eden kullanıcılarımız, istedikleri resim kategorisini seçtikten sonra sayfayı aşağı kaydırarak mevcut resimleri görebilirler.

 

Ağaçlı Gökyüzü

Balonlu Gökyüzü

Çiçekli Gökyüzü

Kelebek

Kuşlu Gökyüzü

Uçurtmalı Gökyüzü

Uçaklı Gökyüzü

Gökkuşağı

Bulutlu Gökyüzü

Güneşli Gökyüzü

Gece Gökyüzü

Yıldız

Uzay

Sonbahar

Derinlik

Desenler

Şehir

Bina Gökdelen

Yapay Desen

Yapay Çiçek

Deniz

Balık

İllustration

Aşk

Ateş

Bayrak

Çizgi Kahramanlar

Dini

Dünya

Müzik

Okul

Su

Futbol Takımları

Yiyecek

İçecek

Osmanlı Desenleri

Selçuklu Desenleri

Soyut Vektörel

Atatürk

 

 

Dijital Baskı Gergi Tavan uygulamalarınızda kullanabileceğiniz bu resim arşivini ayrıca desenli baskılı led panel ürünlerimiz içinde kullanabilirsiniz. Gökyüzü Panel markamız hakkında detaylı bilgi için https://www.gokyuzupanel.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Gergi Tavan Görselleri Resimleri Fotoğrafları arka plan ışıklandırması için kullanılan şerit led ve tüm led aydınlatma ürünlerini LeddeleD markamızda bulabilirsiniz.

 

Gergi Tavan fotoğrafları seçiminizde uygulanacak alan, mekanın boya rengi, mobilya veya eşyalar ile uyum, konsept ve ambiyans önemini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Mevcut tüm gergi tavan resimleri tema kod ları ile işlenmektedir. Beğendiğiniz ve seçim yaptığınız gergi tavan görselleri nin tema kodlarını sipariş alanınızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Telefonla yapılan siparişleriniz de yine tema kodunu belirtmeniz işlemlerinizin hızlanması açısından büyük önem arz etmektedir.

 

Gergi Tavan Görselleri Resimleri Fotoğrafları arşivimizde size uygun görsel yoksa veya kendinize özel görsellerinizi Gergi Tavan Modelleri olarak kullanmak isterseniz görsellerinizin büyük boyutlarda olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Küçük boyutlardaki görseller, baskı sonrasında kumaştaki görüntüde bozuk pikseller meydana getirmektedir. Bozuk ve düşük piksel baskılar yapılan işi ve dekorasyonu tamamen olumsuz etkilemektedir.

 

 

Facebook Yorumları

Galeri Kategorisinde Yayınlanan