Transparan Gergi Tavan

 0,02 + KDV

M² Fiyatı 200 TL + KDV dir. Aşağıdaki alanlara gireceğiniz bilgiler doğrultusunda sistem otomatik olarak fiyat hesaplayacaktır. Herhangi bir kenar ölçünüzün 100 cm altında olması durumunda MetreTUL hesabı uygulanmaktadır. Örnek olarak bir kenar ölçünüzün 68 cm olması halinde sistem bu ölçüyü 100 cm 1 MetreTUL hesaplayarak fiyatlandırma yapacaktır.

Gergi Tavan Uygulamalarında En Çok Kullanılan Alçıpan Havuzları ( Şekilleri ) Aşağıda Verilmiştir. Listede Olmayan Özel Ölçüleriniz veya Farklı Şekilleriniz İçin Lütfen Telefon Numaralarımız dan İletişime Geçiniz.

GERGİ UYGULANACAK ALÇIPAN HAVUZUN ( TAVANIN ) ŞEKLİNİ SEÇİNİZ. *

ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÖLÇÜLERİ SANTİMETRE (cm) CİNSİNDEN AŞAĞIDAKİ KAYDIRMA ÇUBUKLARI İLE NET OLARAK AYARLAYINIZ.

GERGİ TAVAN ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR? TIKLAYIN

GENİŞLİK (cm) *

UZUNLUK (cm) *

1. KENAR (cm)

2. KENAR (cm)

3. KENAR (cm)

4. KENAR (cm)

5. KENAR (cm)

6. KENAR (cm)

7. KENAR (cm)

8. KENAR (cm)

9. KENAR (cm)

10. KENAR (cm)

GENİŞLİK 2 (cm) *

UZUNLUK 2 (cm) *

GENİŞLİK 3 (cm) *

UZUNLUK 3 (cm) *

TRANSPARAN GERGİ İÇİN IŞIK RENGİ SEÇİNİZ *

GERGİ YAPILACAK ALAN HAZIR MI ? ( ALÇIPAN HAVUZ ) *

( İSTEĞE BAĞLI ) GERGİ YAPILACAK OLAN TAVANIN RESMİNİ ÇEKİP YÜKLEYEREK BİZİ DAHA FAZLA BİLGİLENDİREBİLİRSİNİZ. MAXİMUM DOSYA BOYUTU 2 MB İLE SINIRLIDIR. KABUL EDİLEN DOSYA TÜRLERİ ( JPG, JPEG, PNG, GİF ) ŞEKLİNDEDİR.

MONTAJ BÖLGENİZ *

Facebook Yorumları

Açıklama

Transparan Gergi Tavan

Termin süresi 3-5 iş günüdür.

 

Kullanılacak Malzemeler

  • Transparan gergi tavan kumaşı. ( Şeffaf )
  • Gergi tavan havuzu için kullanılacak alüminyum profiller.
  • Homojen ışık dağılımı için kullanılacak olan şerit led
  • Tercih edilirse Alçıpan Havuz / Alçıpan işlemleri ( Boya Dahil )
  • RGB Tercih edilirse extra kumanda.

 

Işık Rengi Kullanılacak Transparan Çeşidine Bağlı Olarak Değişecektir.

  • Gün Işığı 3000K
  • Beyaz 6500K
  • RGB

 

Lake Gergi Tavan için Tıklayınız

Dijital UV Baskı Gergi Tavan İçin Tıklayınız

 

Transparan Gergi Tavan; otel, hastane, ev, okul, iş yeri, lokanta, restaurant, cafe, kafeterya, çeşitli kamu kurumları ve daha bir çok alanda dekorasyon ve aydınlatma amaçlı kullanılabilir. Beyaz gergi tavan uygulama öncesi, uygulanacak alanın alçı pan havuzunun hazır olması gerekir. Tavanda Alçı pan havuz istemeyen veya yaptıramayan müşterilerimiz sıva üstü gergi tavan ürünlerimizi tercih edebilirler.

 

Transparan Gergi Tavan’da öne çıkan ışık yoğunluğu, dekorasyondan ziyade ışık hacminin yüksek olması ve enerji tasarrufu sağlaması ile, ışık yoğunluğuna daha çok ihtiyaç duyan alanlarda tercih sebebidir. Transparan Gergi Tavan veye diğer adıyla Işık Doku Gergi Tavan uygulama ve montaj esnasında kullanılan aydınlatma led leri, uygulanacak alanın derinliği ve büyüklüğüne göre eşit oranlarla dizilmelidir. Bu sayede yeterli ışık yoğunluğu ve homojen bir aydınlatma elde edilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ta alüminyum profiller ile alçı pan arasında boşluk veya aralık bırakmadan sıkı bir şekilde montaj yapılmasıdır. Buna rağmen aralık veya boşluk kalırsa alüminyum bant ile havuz içerisinden bu boşluklar kapatılmalıdır. Bu sayede ışık huzmesi, tozlanma ve sinek gibi unsurlar bertaraf edilmekte ve yapılan işlemin uzun ömürlü olması sağlanır. Işıklı doku gergi tavan ışıklandırma seçeneklerinde beyaz, gün ışığı, amber ve rgb seçenekleri kullanılabilir. Şeffaf gergi tavan Işık renkleri, ortam ve mekana göre veya konsepte uygun bir şekilde dizayn edilebilir.

 

Gergi Tavan Görselleri için Tıklayınız

Taksit Seçenekleri