Bursa Gergi Tavan

Bursa Gergi Tavan 3

Bursa Gergi Tavan hizmetleri için Sky Group Companies markası olarak GerPen öncelikli olarak ülkemizdeki tüm illerde tüm dekorasyon firmalarına toptan malzeme tedariği ve montaj eğitim hizmetleri vermektedir. Hizmetleri malzemeli, malzemesiz veya anahtar teslim şeklinde sunmaktadır. En önemli faktör Montajdaki işçilik kalitesi ve uygulanan kumaş, şerit led gibi malzeme kalitesi ürün ve hizmette hayati rol oynamaktadır. M2 Metrekare fiyatları için Gergi Tavan Sistemleri sayfamızdan ürün modelleri ni belirleyerek ücretsiz montaj fırsatlarından yararlanarak anlık fiyat alabilir sipariş verebilirsiniz.

 

Ürün orjinal adının barrisol olmasına rağmen halk dilinde barisol, olarak ta kullanılmaktadır. Sektör firmaları arasında lider olan GerPen ürün çeşitliliği ve teknolojisini geliştirmeye devam ederek müşterilerine dünya standartlarında en yeni ürünleri sunmaya devam etmektedir.

 

İlimizin tüm bölgelerine ve ilçelerine ücretsiz montaj hizmeti vermeyi amaçlayan markamız, ürün kalitesi ve kaliteli işçilik ile müşteri memnuniyetini % 96 lara ulaştırmayı başarmıştır. Özellikle büyük metrajlı hizmetlerde fiyat politikasında ciddi indirimler yapılmaktadır. İlimizdeki büyük metrajlı hizmet referansları olarak Medicana hastanesi, Uludağ Üniversitesi, Buski, Gençlik ve spor il müdürlüğü, Jandarma sosyal tesisleri ve benzeri örnekler verilebilir.

 

Firmamız ilimizdeki büyükorhan, gemlik, gürsu, harmancık, inegöl, iznik, karacabey, keles, kestel, mudanya, mustafakemalpaşa, nilüfer, orhaneli, orhangazi, osmangazi, yenişehir, yıldırım ilçelerine aynı şekilde ve aynı kalitede hizmet götürmeyi kendine görev edinmiştir. Tüm ilimiz ve ilçelerimizdeki müşterilerimiz Türkiye’nin ile ve tek canlı ölçülendirme ve dinamik fiyatlandırma sistemi ile ölçü ve ürün seçeneklerini kendileri girerek anında fiyat alabilir ve sipariş verebilirler. Ürün seçeneklerine göre milyonlarca görsel seçeneğinden faydalanarak istenen görseli ürünleri için tercih edebilirler. Işıklandırma sistemleri için yine kendileri seçim yapabilir, ayrıca alçıpan havuz için istekte bulunabilirler. Alçıpan havuz tercih etmeyen veya tadilat harfiyat istemeyen müşterilerimiz sıva üstü veya askılı diğer ürünlerimizi tercih edebilirler.

 

Ürün ve hizmet detayları için sayfa menülerimiz den mağaza bölümüne girip ilgili kategorilerden yardım alabilirler. Ürün ve hizmet kategorilerimiz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilecek düzeyde hazırlanmıştır. İlimizdeki örnek çalışmalar ve referanslar aşağıda verilmiştir. Daha fazla referans ve görsel arşiv için sayfa menülerimizden galeri bölümünü inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki örnek çalışma resimlerimizin altından yine ürün hizmet kategorilerimize ulaşabilirsiniz.

Bursa Gergi Tavan Çalışmalarımız

 

 

Ürün Kategorilerimizi İnceleyin

 

Facebook Yorumları