Gergi Tavan Gökyüzü Panel

Gergi Tavan Gökyüzü Panel

Gergi Tavan da Yeni Dönem Gökyüzü Panel

 

SkyGroupCompanies markalarımızdan Gökyüzü Panel Gergi Tavan ve dekorasyon sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek Gökyüzü Panel ürünlerini 2012 yılından itibaren geliştirmiş, yurt dışı ve yurt içinde kullanıma ve hizmete sunarak sektöre yeni bir değer katmıştır.

 

Mevcut gergi tavan sistemleri gerek montaj gerekse kullanım açısından zorlu bir süreç gerektirir. Gergi yapılacak yerin sıva altı olarak uygulanması durumunda önceden alçıpan kutu ile hazırlanması, havuz oluşturulması ve benzeri işlemler, extra masraf ve extra iş gücü gerektirmektedir. Ayrıca montaj için mutlaka ekipman ve usta gerektirir. Taşınma durumların da söküp yeni mekanınıza götüremezsiniz. Gergi tavan montajı ve kullanılan malzeme çok önemlidir. Kötü montaj ve kötü kullanılan malzeme zamanla toz, sinek, döşenen led lerin düşmesi ve benzeri sorunlara yol açar. Bu sorunlar size dekorasyon ve aydınlatma dan ziyade çirkin bir görüntü sunar. Bu sorunları aşmak maalesef sizi yeniden masraf ve iş gücüne zorlayacaktır. Ayrıca yapısı gereği elastik bir malzeme olduğundan yırtılma, solma ve benzeri durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kullanım esnasında herhangi bir sorun yaşandığı zaman hemen hemen tüm işlemlerin yeniden tekrarlanması gerekebilir. Bu nedenle gergi tavan veya gergi duvar yapan firmayı ve kullanılan malzemeyi iyi seçmelisiniz.

 

Sıva üstü gergi tavan uygulamasında alçıpan kutu / niş işlemlerine gerek kalmadan kasalı / çerçeveli bir şekilde istenilen yüzeye montaj yapılabilir.

 

Gökyüzü Panel ürünlerinde ise durum tamamen farklıdır. Mevcut T24 taş yünü asma tavan sistemlerine ( sıva altı ) birebir uyum sağlar. 60×60, 60×120, 30×30, 30×60, 30×120, 15×120 gibi uluslararası asma tavan panelleri standart ölçülerine sahiptir. T24 Asma tavan ızgarası olmayan bölümlerde yine kutu alçıpan ile oluşturulan tavanlarda da kolayca kullanılabilir. Led Panel yapısı benzeri iç yanlardan led aydınlatmalı, homojen ışık dağılımı sunar. Böylece ışığı her santim de eşit alırsınız. Pleksiglas ön yüzeyi ve istenilen her görselin baskısının yapılabileceği sağlam, özel ve kullanışlı ürünlerdir. Montajı son derece basit olan bu ürünler sadece elektrik bağlantısına ihtiyaç duyar. Desen ve görseller her panel de özel ve ayrı olabileceği gibi birbirini takip eden puzzle şeklinde de oluşturulabilir. Oluşan kareli, dikdörtgen, oval ve benzeri puzzle görüntüler yapılan aydınlatma ve dekorasyona daha estetik bir görünüm kazandırır. Kullanım esnasında herhangi bir sorun yaşandığı zaman sorunlu panel çok kolay bir şekilde yenisi ile değiştirilebilir. Mevcut mekandan taşınma gibi durumlarda paneller çok kolay bir  şekilde tavandan alınıp taşınabilir, yeni mekanda kullanılabilir.

 

Ürün yine sıva üstü olarak istenilen yüzeye çerçeveli ve kasalı bir şekilde T24 asma tavan, alçıpan kutu / niş uygulamalarına gerek kalmadan kolayca uygulanabilir.

 

Örnek Gökyüzü Panel görselleri aşağıdaki gibidir.

 

Facebook Yorumları